zagęszczanie włosów

WYPADANIE WŁOSÓW – POZNAJ SWÓJ PROBLEM

Problemy z wypadaniem włosów, zarówno u mężczyzn jak i u kobiet, mogą mieć różne podłoże. Może to być nieodpowiednia dieta, uboga w żelazo oraz witaminy A i E. Często utratę włosów powoduje długotrwały stres, a także silne biologiczne lub emocjonalne wyczerpanie. Przyczyniają się do tego także niektóre choroby, na przykład zaburzenia pracy tarczycy. Kobiety często obserwują u siebie gwałtowną utratę włosów o okresie połogu i menopauzy. Ich wypadaniu sprzyja także zbyt agresywna stylizacja, na przykład częste farbowanie, przedłużanie czy trwała ondulacja. Mężczyźni w większości przypadków dość intensywnie tracą włosy po 50-tce.

optyczne zagęszczanie włosów

Nadmierne wypadanie włosów nie musi prowadzić do całkowitego wyłysienia. Ale też często utracone włosy już nie odrastają, powodując znaczne przerzedzenia na głowie. Może to wyglądać nieatrakcyjnie, szczególnie przy dłuższych włosach.

OPTYCZNE ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW – SPRAWDŹ JAK MOŻEMY CI POMÓC

Pigmentacja głowy to doskonały sposób na optyczne zagęszczanie włosów. W połączeniu z naturalnymi włosami pacjenta daje ona bardzo sugestywny efekt. Ciemniejsza skóra jest mniej widoczna pomiędzy włosami powodując ich optyczne zagęszczenie. Kolor i cieniowanie pigmentu jest dostosowywane do twojego koloru włosów tak, aby wyglądało jak najbardziej naturalnie. Długość włosów w tym wypadku nie ma znaczenia. Mogą być krótkie, półdługie lub długie.