Magda Bogulak kadra

ZAUFAJ EKSPERTOM

Kadra Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak to najlepsi specjaliści metody Long-Time-Liner® w Polsce. Sama właścicielka jest jej certyfikowanym wykonawcą od blisko dwóch dekad. Magda Bogulak jest również najbardziej doświadczonym ekspertem oraz licencjonowanym trenerem i organizatorem szkoleń Long-Time-Liner® na polskim rynku. Centrum jest ponadto oficjalnym dystrybutorem na Polskę sprzętu, akcesoriów, barwników oraz kosmetyków Long-Time-Liner®.

Magda Bogulak kadra
Magdalena Bogulak – Elite Linergist, Medical Linergist, Licencjonowany trener Long-Time-Liner. Prekursor makijażu permanentnego w Polsce. Twórczyni obecnie największego w Polsce Centrum Makijażu Permanentnego

ELITE LINERGIST

Wszystkie linergistki zatrudnione w centrum posiadają certyfikaty Medical Linergist oraz Elite Lingerist. Ten ostatni jest najwyższym certyfikatem marki Long-Time-Liner®. Przyznawany jest tylko na rok. Po tym czasie, aby przedłużyć certyfikat, linergistka musi potwierdzić swoje umiejętności.

Magda Bogulak kadra
Martyna Bogulak Elite Linergist, Medical Linergist, Licencjonowany trener Long-Time-Liner
Magda Bogulak kadra
Iga Tymińska Elite Linergist, Medical Linergist, Licencjonowany trener Long-Time-Liner
Magda Bogulak kadra
Agnieszka Czaja Elite Linergist, Medical Linergist, Licencjonowany trener Long-Time-Liner
Magda Bogulak kadra
Justyna Czarnecka-Urbanowicz Elite Linergist, Medical Linergist, Licencjonowany trener Long-Time-Liner

Wysokie kwalifikacje linergistek z centrum Magdy Bogulak były wielokrotnie doceniane i nagradzane w polskich oraz międzynarodowych konkursach makijażu permanentnego.