Long Time Liner

LONG-TIME-LINER ® – METODA NR 1 NA ŚWIECIE

Long-Time-Liner® Conture® Make-up jest uznawany za najbardziej precyzyjną i najbezpieczniejszą technikę makijażu permanentnego na świecie. Ta wielokrotnie sprawdzona w praktyce i stale udoskonalana niemiecka metoda doskonale wpisuje się również w dziedzinę pigmentacji medycznej. W Polsce jest stosowana od blisko 20 lat. Jej prekursorką, najbardziej doświadczonym ekspertem oraz certyfikowanym trenerem jest Magda Bogulak, właścicielka Centrum Makijażu Permanentnego.

Long Time Liner
Long Time Liner

NA CZYM POLEGA METODA LONG-TIME-LINER ®

Podczas zabiegu za pomocą nowoczesnego urządzenia ze stali chirurgicznej, bardzo precyzyjnie wprowadza się pigment do wierzchnich warstw skóry. Taka „płytka” pigmentacja pozwala zachować pełną kontrolę nad barwnikiem. Szeroka paleta pigmentów daje olbrzymie możliwości barwienia i cieniowania, optymalnie dostosowanego do fototypu skóry pacjenta. Wszystko to pomaga osiągnąć niezwykle naturalny efekt, bez przerysowania i sztuczności.

Zarówno sprzęt jak i barwniki są hipoalergiczne. Nie powodują one żadnych negatywnych skutków dla zdrowia. Nie podrażniają ani nie alergizują skóry. Są całkowicie bezpieczne, co jest szczególnie ważne przy tego typu zabiegach. Jakość, efektowność i bezpieczeństwo metody Long-Time-Liner ® jest rok rocznie potwierdzane licznymi certyfikatami oraz nagrodami przyznawanymi przez specjalistów z branży, użytkowników i pacjentów.