pigmentacja skóry głowy

PIGMENTACJA SKÓRY GŁOWY – ZAUFAJ EKSPERTOM I MIEJ PROBLEM Z GŁOWY

Pigmentacja skóry głowy to coraz chętniej wybierane rozwiązanie problemów z łysieniem i przerzedzeniem włosów. Doskonale sprawdza się tam, gdzie inne metody zawiodły. Szczególnie że jak dotąd nie wymyślono skutecznej terapii łysienia. Ten niezwykle precyzyjny zabieg daje niesamowite możliwości oraz wyjątkowo naturalne i trwałe efekty. Możesz dzięki niemu uzyskać między innymi efekt ogolonej głowy, optyczne zagęszczenie włosów oraz kamuflaż rzucających się w oczy blizn.

Zabieg przeprowadza się metodą kropkową. Polega on na punktowym wprowadzaniu w naskórek za pomocą bardzo cienkiej igły pigmentu imitującego zgolony lub odrastający włos.

PIGMENTACJA SKÓRY GŁOWY – ZALETY ZABIEGU

  • Jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia.
  • Jest praktycznie bezbolesny. Może powodować delikatny dyskomfort w związku z nakłuciami. Są one jednak tak drobne, że prawie nieodczuwalne. W miejscach szczególnie wrażliwych na ból znieczulamy skórę specjalnym kremem.
  • Może stymulować porost włosów. Mikro nakłucia pobudzają krążenie w skórze głowy, co sprzyja ich odrastaniu.
  • Pigmentacja skóry głowy gwarantuje natychmiastowy efekt.
  • Nie wymaga specjalnych przygotowań ani długiej rekonwalescencji. Zaczerwienienie skóry ustępuje już po kilku godzinach od zabiegu.
  • Pigmentacja skóry głowy nie wyklucza innych metod terapii łysienia, z przeszczepem włosów włącznie. Może stanowić doskonałe uzupełnienie odrastających lub przeszczepionych włosów, ponieważ maskuje blizny i optycznie zagęszcza włosy.
pigmentacja skóry głowy